Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > TRAINER fitness hypoalergenní kompletní krmiva superprémiové řady

TRAINER fitness hypoalergenní kompletní krmiva superprémiové řadyVhodný pro přecitlivělé a i samozřejmě pro zdravé psy a kočky jako denní strava

Obsahuje jen jednu kvalitní bílkovinu živočišného původu s velmi nízkým alergizačním potenciálem

Obsahuje pouze jeden zdroj karbohydrátu určený pro přecitlivělé jedince

Obsahuje jeden zdroj rostlinného tuku s vysokým obsahem mastných kyselin

Obsahuje extrakty léčivých bylin s protizánětlivými, zklidňujícími, sugestivními blahodárnými účinky, podporující dobrý zdravotní stav psa a kočky

Neobsahuje umělá barviva a konzervační látky

Potravní alergie
Alergie a potravní intolerance spočívají v nepřiměřené reakci organismu na krmivo nebo potravní doplňky. Obtížně stravitelné proteiny a některé jiné potraviny (např. hovězí maso, mléko a mléčné náhražky, obiloviny, vajíčka, sója aj.), bývají nejčastějšími vyvolávajícími alergeny.

Svým složením snižuje riziko alergické reakce. Jako protein používá rybí, kachní, jehněčí, králičí nebo koňský.

Rybí maso
Výjimečně zdravé maso s výbornými nutričními vlastnostmi, vysokou biologickou hodnotou. Přirozený nízký obsah tuku, výborný zdroj vitamínů A, D3, skupiny B a minerálních solí jako železo a fosfor. Poskytují Omega 3 esenciální mastné kyseliny v nejvstřebatelnější formě jako EPA a DHA. Z těchto důvodů má rybí maso důležitý léčebný efekt proti mnoha zánětlivým nemocem a proti „špatnému“ cholesterolu LDL. Posiluje imunitní systém, poskytuje ochranu proti nemocem a udržuje zdravou a lesklou kůži.

Jehněčí maso
Je to bílé a lehké maso, vydatného zdroje proteinů, vitamínů a minerálních látek. Je vhodnou alternativou tradičním druhům masa, pro svůj nízký alergizující účinek a vysokou stravitelností.

Králíčí maso
Králíčí maso má z nutričního hlediska neoddiskutovatelnou kvalitu, charakteristickou relativně nízkým procentuálním obsahem tuku s nízkým energetickým obsahem a vysokou densitou proteinů. Množství proteinů v králíčím mase je v rozmezí od 20,8% do 23,3% a je bohatý na esenciální aminokyseliny jako lysin a treonin.

Koňské maso
Vysoce stravitelné maso s nízkým obsahem tuků a bohatým na železa.

Kachní maso
Maso s nízkým alergizujícím potenciálem je zdrojem vysoce kvalitních proteinů, bohatých na minerály. Nyní obsahuje mnohem méně tuku: procentuálně došlo ke snížení tuku z 20% na 8%.

Jako zdroj karbohydrátu obsahuje rýži nebo kukuřici.

Rýže
Je přírodní krmivo, zdroj škrobu, lehce vstřebatelného a vysoce stravitelného. Je vysoce stravitelná a tudíž vhodná pro všechny věkové skupiny od štěňat po seniory. Absence glutenu umožní změnit krmivo jedincům mající problémy s trávením tohoto proteinu a trpící intolerancí (celiakie).

Kukuřice
Je výborným zdrojem vysoce bio-využitelného komplexu karbohydrátů a obsahuje významné množství kyseliny linoleové, esenciální mastné kyseliny důležité pro zdraví kůže. Je dobrým zdrojem esenciálních aminokyselina velmi kvalitní vlákniny.

 

Dále už dle konkrétního druhu obsahují ananas, heřmánek pravý, chmel otáčivý, ostropestřec mariánský, pampeliška lékařská a zelí hlávkové